Výsledky v soutěžích v roce 2019

Teplice 14.12.2019

Závodů se účastnil závodník SKS Areny
Přijelo tam 224 judistů z 12 oddílů juda
První místo ve své váze: Smékal Jan (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Chomutov 7.12.2019

Závodů se účastnili 3 závodníci SKS Areny
Přijelo tam 250 judistů z ? oddílů juda
Duhé místo ve své váze: Foltýn Otakar (SKS arena Kladno)
Třetí místo ve své váze: 
Foltýn Tomáš (SKS arena Kladno)
Třetí místo ve své váze: 
Vondra Marek (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Beroun 30.11.2019

Závodů se účastnil závodník SKS Areny
Přijelo tam ? judistů z ? oddílů juda
Třetí místo ve své váze: Kraus Pavel (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Králův Dvůr 30.11. až 1.12.2019

Závodů se účastnili 2 závodníci SKS Areny
Přijelo tam ? judistů z ? oddílů juda
Duhé místo ve své váze: Holeček Jáchym (SKS arena Kladno)

Třetí místo ve své váze: Šípek Lukáš (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Jesenice 15.6.2019

Závodů se účastnilo 6 závodníků SKS Areny
Přijelo tam 178 judistů z 26 oddílů juda
Duhé místo ve své váze: Kraus Pavel (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Benbešov 1.6.2019

Závodů se účastnili 2 závodníci SKS Areny
Přijelo tam ? judistů z ? oddílů juda

Čtvrté místo ve své váze: Kraus Pavel (SKS arena Kladno)

Čtvrté místo ve své váze: Turek David (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Mladá Boleslav 18.5.2019

Závodů se účastnili 2 závodníci SKS Areny
Přijelo tam ? judistů z ? oddílů juda

Duhé místo ve své váze: Kraus Pavel (SKS arena Kladno)

Čtvrté místo ve své váze: Turek David (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Mladá Boleslav 4.5.2019

Závodů se účastnil 1 závodník SKS Areny
Přijelo tam ? judistů z ? oddílů juda

Třetí místo ve své váze: Kraus Pavel (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Most 27.4.2019

Závodů se účastnili 4 závodníci SKS Areny
Přijelo tam 92 judistů z ? oddílů juda

Třetí místo ve své váze: Foltýn Otakar (SKS arena Kladno)
Třetí místo ve své váze: 
Foltýn Tomáš (SKS arena Kladno)
Třetí místo ve své váze: 
Housseir Nancy (SKS arena Kladno)
Čtvrté místo ve své váze: 
Vondra Marek (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Teplice 23.3.2019

Závodů se účastnili 2 závodníci SKS Areny
Přijelo tam 140 judistů z ? oddílů juda

Třetí místo ve své váze: Kraus Pavel (SKS arena Kladno)

Čtvrté místo ve své váze: Turek David (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Chomutov 9.3.2019

Závodů se účastnil 1 závodník SKS Areny
Přijelo tam 121 judistů z ? oddílů juda

Třetí místo ve své váze: Kraus Pavel (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Louny 2.3.2019

Závodů se účastnili 2 závodníci SKS Areny
Přijelo tam 75 judistů z ? oddílů juda
Čtvrté místo ve své váze: David (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Hradec Králové 2.3.2019

Závodů se účastnili 2 závodníci SKS Areny

Přijelo tam 457 judistů ze 56 oddílů juda
(z Česka, Litvy, Ruska, Slovenska a Polska)

Bohužel se v tvrdé konkurenci soutěže neumístili.

------------------------------------------------------------------------------------------

Neratovice 16.2.2019

Závodů se účastnili 2 závodníci SKS Areny
Přijelo tam ? judistů z ? oddílů juda
První místo ve své váze: Pavel (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------

Jihlava 12.1.2019

Závodů se účastnil 1 závodník SKS Areny
Přijelo tam ? judistů z ? oddílů juda

První místo ve své váze: Tobiáš (člen T.J. Buštěhrad)
Druhé místo ve své váze: Pavel (SKS arena Kladno)

------------------------------------------------------------------------------------------