Letní soustředění juda,


Pořádáme v termínu

Od 24.7. do 31.7. 2021. Ubytovaní bude v chatkách rekreačního střediska Rekrea Jesenice s.r.o., č.p. 422, Jesenice, 270 33. Fotografie a popis střediska nejlépe zjistíte na www stránkách www.podkempem.cz.
 

Jako každý rok, pro Vás bude připraven bohatý a pestrý program. 

 

Areál Jesenice

Program soustředění:

 

Program soustředění je zaměřen zejména na zvýšení fyzické a technické zdatnosti v Judu. Tréninky probíhají dvoufázově v dopoledních a odpoledních hodinách. Během dopoledne vždy minimálně 2 hodiny Juda a 2 hodiny posilování a zvyšování kondiční zdatnosti. Odpoledne pak trénink prokládaný sebeobranou.

 

Kdo jede s námi, nejede na tábor, ale na SOUSTŘEDĚNÍ, kde si rozšíří své znalosti z JUDA.

 

Jako host jezdí třeba Lenka Königová (mnohonásobná mistrině světa a evropy)

 

Děti budou pod vedením kvalifikovaných trenérů a vedoucích a o jejich bolístky se postará zdravotník. O plné žaludky se budou starat profesionálové ze střediskové kuchyně a budou nás celé 2 dní rozmazlovat nejen kvalitní a vydatnou, ale i velmi chutnou a pestrou stravou.

 

Adresa střediska je:

Rekrea Jesenice s. r. o.,

Č.p. 422

Jesenice

270 33

 

Další informace zde:

e-mail: veverca.machik@centrum.cz

telefon na vedoucí soustředění: 724 022 707

nebo u trenéra v Kadně: 774 68 36 36

                                                                 

Program soustředění
 
Program soustředění je zaměřen zejména na zvýšení fyzické a technické zdatnosti v Judu. Tréninky budou probíhat dvoufázově v dopoledních a odpoledních hodinách. Během dopoledne vždy minimálně 2 hodiny Juda a 2 hodiny posilování a zvyšování kondiční zdatnosti. Odpoledne pak trénink prokládaný zájmovou činností (viz. výše).
 
Kdo jede s námi, nejede na tábor, ale na SOUSTŘEDĚNÍ, kde si rozšíří své znalosti z JUDA, ale zažije i neopakované zážitky a naučí se a dozví spoustu dalších věcí.
Děti budou pod vedením kvalifikovaných trenérů a vedoucích a o jejich bolístky se postará zdravotník. O plné žaludky se budou starat profesionálové ze střediskové kuchyně a budou nás celých 14 dní rozmazlovat nejen kvalitní a vydatnou, ale i velmi chutnou a pestrou stravou.
 
Pošlete nám dopis nebo pohled:
 
V dnešní době již zastaralý způsob, ale stále potěší. A v případě stesku dokáže i opičák na pohledu zlepšit náladu. Pošlete svým dětem do střediska pohled nebo dopis. Adresu máte zde:
 
Rekrea Jesenice s. r. o.,
Č.p. 422
Jesenice
270 33
 
 
 
Další informace u trenéra Josef Fraško - na emailu: info@judo-kladno.cz / nebo na telefonu: 774 68 36 36